رویه های ارسال کالا

هایپرآلارم با شرایط ارسال سریع‌ و در غالب موارد رایگان ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 • تهران

  کلیه سفارش‌هایی که در شهر تهران تا قبل از ساعت 14 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت گردیده باشند و دارای ارزشی بیش از پانصد هزار تومان باشند شامل ارسال رایگان در روز کاری بعد از سفارش خواهند شد . سفارش‌هایی که بعد از ساعت 14 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد. البته امکان ارسال در همان روز برای آندسته از کالاهایی که تا قبل از ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه سفارش آن قطعی شده باشد وجود دارد که در این صورت هزینه ارسال درون شهری آن به عهده مشتری خواهد بود .

 • شهرستان

  کلیه سفارش‌هایی که در شهرهای به غیر از تهران تا قبل از ساعت 14 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت گردیده باشند و دارای ارزشی بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان باشند شامل ارسال رایگان در روز کاری بعد از سفارش خواهند شد . سفارش‌هایی که بعد از ساعت 14 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

 • نکات

  • تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از پانصد هزار تومان در شهر تهران و بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان در سایر شهرستانها می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌هایی خارج از این محدوده به عهده مشتری خواهد بود.

  • تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از پانصد هزار تومان در شهر تهران و بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان در سایر شهرستانها می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌هایی خارج از این محدوده به عهده مشتری خواهد بود.

  • اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

  • لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور پیک تحویل سفارش کنترل شود.

  • برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور پیک تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 66713149 - 021 یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش هایپرآلارم اطلاع داده شود.

  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

  • پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهر تهران در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند. که در این صورت هزینه ارسال آن به عهده مشتری خواهد بود . پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: سامانه پیگیری مرسولات پستی

  • لوازم سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ لازم است ، پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند. چنین سفارش‌هایی به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه حمل هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد. در ذیل نمونه ای از این کالاها ذکر شده است :

   • انواع یو پی اس

   • انواع باتری

   • انواع رک

  • مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.

Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
راهی نو برای یک انتخاب هوشمندانه
66757072-3 - 021
آگاهی از فروش ویژه و اخبار هایپرآلارم
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی هایپر آلارم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت حافظان ایمن میهن می‌باشد.
Copyright 2009 - 2018 Hyperalarm.com
Top